Asansör Arıza Servisi

Asansör Arıza Servisi Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Asansör arıza servisi olarak asansör arızalarını yaklaşık 15 ile 45 dakika arasında asansöre müdahale edip asansörün arızalarını en hızlı bir şekilde arızayı çözüp daire sahiplerini mağdur durumda bırakmadan asansör arızasını çözmekteyiz.

Asansör arıza servisine gelen elemanlarımız asansörde eğer değişmesi gereken parçalar gerekirse bu gibi durumu yönetime veya apartmanda sorumlu kişiye bildirilip asansör parçalarını değişmesi gerektiğini detaylı bir şekilde bildirilip ondan sonra asansöre neler gerekiyorsa yapılması gerekmektedir. Asansör arızaları genellikle asansöre düzgün bakım yapılmadığı zaman ve asansörün eski olduğu zaman en çok asansör arızası meydana gelir.

Ankara’nın en iyi Asansör Bakım , Asansör Montaj , Asansör Arıza Servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Asansör Arızasında Yapılması Gereken İşlemler

  • 1 Asansörde biri kalmış ve asansör arıza yapmış ise o kişiyi kurtarmak apartmandaki görevliye yani kapıcıya düşer asansörün içinde kalan kişi asansörün alarm butonuna basıp yada görevliyi arayıp ondan yardım istemelidir. Asansöre bakım yapan firmadan alacağı kapı açma anahtarı ile asansörde kalan kişiyi kurtarabilir.
  • 2 Asansörün arızalarından biride eğer asansörün fren balataları çalışmıyor ve asansör yukarı aşağı kaydırıyorsa asansörün zemin katlarında ve en üst katlarda asansörde devreyi kesen devreler bulunmaktadır ve bu katları asansör geçerse asansör arızaya geçebilir.
  • 3 En çok asansör arıza servislerinde yaşanan olayda sigorta atmasıdır. Bu birazda elektriklerden dolayı kaynaklana biliyor.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU