Asansör Onarımı

Asansör Onarımı Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Asansör bakım servisi olarak en iyi hizmeti ve en güvenli servisi vererek asansörün düzgün ve sağlıklı çalışması için en doğru asansör bakım ve servisini yapmaktayız. Asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün düzgün ve hatasız çalışması için elimizden geleni yapmaktayız.

Bazı asansörcüler asansör bakım süresini yaklaşık 15 dakikada bitirip, daha detaylı bakım yapmayıp; asansörün hatalı çalışmasını sağlayabiliyor ve asansör bakım zamanı gelmeden asansör arızaya geçebiliyor.
Asansör bakım servisi olarak asansöre en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli, hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız. Sizde Ankara’nın en iyi asansör bakım servisi, asansör arıza servisi, asansör revizyon servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Asansör Bakımı Yaptırılmayan Asansörlerde Oluşacak Sorunlar

Bazı apartman sakinleri asansörlerine bakım yaptırmamaktadır. Bunun nedeni gereksiz bakım ücreti ödemek için sanıyorlar ve asansöre bakım yaptırmıyorlar. Asansörün bakımsız ne hale geldiğini aşağıda maddeler halinde belirtelim.

  • 1 Asansörde halat kopması zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.
  • 2 Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.
  • 3 Asansörün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansörün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.
  • 4 Asansörün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir. Eğer edilmezse asansörün motorunda yanma ve makine şanzıman dişlisinde bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir.

  • Bu gibi durumlar asansör bakım servisi yapılmadığı zaman meydana gelebilir. Asansör bakımını yaptırmadığı içinde bütün sorumluluk apartman yönetimine aittir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU