Asansör Yenileme

Asansör Yenileme Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

EYS Asansör Sistemleri; Asansörlerinizin yenilenmesini yaparak siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Zaman geçtikçe asansörünüzün teknolojisi eskimektedir. Teknoloji eskiliği ile birlikte asansörlerinde ömrü vardır. Ortaya çıkan ihtiyaç asansörünüzün günün teknolojisi ile modernize etmeniz olabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir çok krıter mevcuttur. Bunlardan en kritiği, Asansörün ihtiyaçlarının doğru tespit edilmiş olmasıdır. İkinci önemli husus asansörünüzü modernize ettirirken kullanılan sistemin ve ürünlerin piyasada bulunabilirliği ve piyasa koşullarına tabi olup olmadığıdır. Üçüncü önemli husus ise kullanılacak ürünlerde marka, model ve sistemin doğru seçilmesidir. Son olarak da modernizasyon yapacak firmanın yapısı, yeterliliği, referansları çok önemli bir göstergedir.

Modernizasyonda yapılması veya talep edilmesi gereken konuların biriside değişen yasa ve yönetmelikler ile yapılacak modernizasyonun örtüşüp örtüşmediğidir.

Artan teknolojiler ile ortaya çıkan ihtiyaçlarınızda doğru tercih sırasıyla emniyet, performans, konfor, görselliğin sırası ile önemli olduğu bilinmelidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU