EYS Asansör Sistemleri

Ankara'da Asansör Tamir, Bakım, Onarım, Periyodik Asansör Bakımı, Revizyon ve Teknik Servisinde Lider Firma


EYS Asansör olarak Ankara'da ve çevre illerde müşterilerimizden talep edilen ürün ve hizmetleri mümkün olan en kısa zamanda müşteri isteklerine ve standart özelliklere uygun gerçekleştirmekle, mutlak müşteri memnuniyeti elde etmektir. Müşterilerimizi sürekli teknolojiden haberdar ederek daim kaliteye ulaşmaktır.

Bu amaçla;

 • Ürün ve hizmet kalitesini ve çeşitliliğini sürekli geliştirmeyi
 • Tüm personel olarak daima yeterli eğitim ve yetenekte olmak amacı ile her türlü metotla olabilecek eğitim sürecini etkin kılmayı,
 • Çalışanlar arasında üstün gayret ve dayanışma anlayışını sürekli ve kalıcı kılmayı,
 • Çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak faaliyette bulunmayı ilke edinmekteyiz.

Taşıma sistemleri tesis eden ve hizmet veren firmamız, ürettiği kaliteli ürün ve hizmetler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkemiz çerçevesinde temel değerlerimiz aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

 • Müşteri isteklerini, ilk defasında ve her defasında karşılamayı,
 • Kalite, Teknoloji, verimlilik ve şirket performansı açısından sürekli bir gelişme ve iyileşme bilincinde bir firma olmayı,
 • Yeniliklere açık bir firma olmak, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmayı,
 • Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler tasarlayıp, üretmeyi,
 • Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmayı,
 • Müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı,
 • Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmiştir.

Bu alana firmanın kalite politikası gelecek. !!!!

EYS ASANSÖR KİMDİR?

EYS Asansör Sistemleri Ankara’da Asansör Arıza, Bakım, Montaj ve Modernizasyon faaliyetlerini gerçekleştirmek ve geliştirmek amacı ile kurulmuştur.


Asansör Montajında anahtar teslimi çözümler sunarak dikkat çeken firmamız, Projelendirme aşamasından başlayarak kat kat yükselen binalarda müşterilerimize mesai kavramı gözetmeksizin projelendirme hizmeti sunma çabası içerisindedir.


Ürün çeşitlerimizde 0.25 m/sn – 2.00 m/sn hız aralığında ve 100-5.000 kg taşıma kapasiteli İnsan(Yolcu) Asansörleri, Yük Asansörleri, Araç Asansörleri, Engelli (Özürlü) Asansörleri ve Özel Tasarım Asansörleri Konut, İşyeri, Alışveriş Merkezleri, Hastane, Fabrika ve Özel Tesis binalarında kullanıp; tamir, bakım, onarım, revizyon & modernizasyon (yenileme veya komple değişim) hizmetleri sunmaktadır.

Asansör Bakım ve Arıza hizmetlerinde deneyimli personelimiz ile 7/24 hizmet sunan firmamız size en çok önem verdiği unsurları sağlayabilmek için çok çalışmaktadır.

Güvenlik, Konfor ve Güvenilirlik en önemli amaçlarımız arasındadır.

Asansör Modernizasyonu gerektiren yaşlanmış ve yıpranmış asansörünüzü bize emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimizin çalışmalarıyla Asansörünüzün ihtiyacı olan konfor, estetik ve güvenliği tekrar kazandırabiliriz.

Firmamız; 2008 yılından bugüne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, tekli, çiftli, üçlü kumanda sistemli, şahıs, yük, araç ve panoramik tipte makine, hidrolik tahrikli ya da makina dairesiz asansörler ve yürüyen merdivenlere ait malzemelerin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.


Değerlerimiz

Hızlı Hizmet

Sizlerden gelen telefonlar doğrultusunda hazırlanan ekiplerimiz; sizlere daha hızlı hizmet sunabilmek için bünyemizde bulunan teknik servis araçları ile, sizlere daha kısa zamanda erişim sağlamaktadır.


Müşteri Memnuniyeti

EYS Asansör; daimi bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Bu nedenle EYS Asansör'ün hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olması için kendimizi sürekli geliştiririz.


Zamanında Teslimat

Firmamıza projelendirilerek gelen asansör siparişleri, en kısa zamanda adreslere sevkiyat yapılarak, hızlı hizmet ağı sağlamış olur. Ekiplerimiz Ankara'nın kritik bölgelerinde, sizlere hızlı hizmet sunabilmek için eğitilmişlerdir.


Ülke Geneli Servis Ağı

Firmamız sadece Ankara ile sınırlı kalmayıp; sizlerden gelen talepler doğrultusunda; daha kaliteli hizmet sunabilmek ve sağlayabilmek için Türkiye'nin diğer şehirlerine de hizmet götürmek için çalışmaktayız.


Ödeme Kolaylığı

"Ucuz mal alacak kadar zengin değilim " diyen İngiliz Atasözünün aksine; cebinize dost, kaliteli ürünler ve güvenilir hizmeti sizlerle tanıştırmak için ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.


Doğaya Duyarlı

EYS Asansör olarak; kullanılan malzemelerimizinde olduğu gibi, revizyon sonrası çıkan ürünlerin özel mekanlarda yok edilmesi sırasında ve geri dönüşümünde doğaya saygılıyız.Praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos
dolores et quas molestias excepturi.

Hakan UYGUN

Genel Müdür ~ Pierre Cardin Mobilya.

Molestias excepturi at vero eos et accusamus et
iusto odio dignissimos qui blanditiis.

Şükrü AKYOL

Satın Alma Müdürü ~ Öz Yeşil Kolonyoları.

Atque at vero eos et accusamus ducimus qui blanditi
iset iusto odio dignissimos.

Orhan GÜLER

Genel Müdür Yardımcısı ~ İder Mobilya.

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU