Neden Revizyon Yapılmalıdır?

Revizyon Asansör Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Modernizasyon, asansör ve yürüyen merdivenleriniz binanızın ömrü boyunca doğru şekilde çalışmasını sağlar. Ekipmanınızın güvenli ve doğru çalışmasını temin eder ve bakım ve enerji maliyetlerini azaltarak uzun dönemde tasarrufta bulunmanızı mümkün kılar.

Yolcular için, EYS Asansör Sistemleri ile modernizasyon, güvenlik, konfor ve modern tasarımın estetik cazibesi anlamına gelmektedir. Bina ve tesis yöneticileri için, bu, artan performans, enerji verimliliği ve minimum aksaklık ve maksimum uygunluk ile insanların taşınmasını ifade eder. Ve binanın sorumlusu açısından ise öngörülebilir yaşam döngüsü yönetimini ifade etmektedir.

Asansörümüzü Neden Revizyon Yapmalıyız?

  Güvenlik – Emniyet

 • Potansiyel risklerin asgariye indirilmesi ve yerel düzenlemelere uyulması kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Gerçekleştirebileceğiniz en önemli güvenlik geliştirmelerinden biri, asansör hareket ettiğinde ellerin sıkışmasını önlemek amacıyla bir asansör kabin kapısı monte etmektir.
  Yürüyen merdivende, bir fırça deflektör sistemi ayakkabıların basamaklar ile süpürgelik panelleri arasına sıkışmalarını önleyebilir.
 • Enerji Verimliliği – Enerji Maliyetlerinin Azaltılması

 • Modernizasyon enerji maliyetlerinizi azaltır – çözümlerimiz sadece birkaç on yıllık dönem önce söz konusu olanlardan çok daha fazla verimlidirler.
  Ayrıca, modernizasyonun en uygun maliyetli olacağı alanlara odaklanabilmenize olanak sağlayan modüler çözümler de sunmaktayız. Örneğin, elektrifikasyon sisteminin modernize edilmesi, asansör ya da yürüyen merdiveninizin enerji tasarrufunu geliştirmenin mükemmel bir yoludur.
 • Erişilebilirlik

 • İyi bir erişilebilirlik ekipmanı, başta tekerlekli sandalye kullananlar, çocuklu aileler veya büyük eşyalar taşıyan kişiler olmak üzere, tüm kullanıcılar için daha elverişli hale getirir.
  Asansörler için bu, otomatik kapılar monte etmek ya da kabinin boyutunu bagaj arabaları ve tekerlekli sandalye kullananlar için daha fazla boşluk sağlayacak şekilde arttırmak suretiyle sağlanabilir.
 • Performans – Kesintisiz Hizmet

 • Güvenilir, etkin ve kesintisiz çalışma binalarda sorunsuz bir insan akışını sağlamada son derece önemlidir. Bu aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar ve bakım maliyetlerini daha tahmin edilebilir hale getirir.
  Bozuk bir asansör ya da yürüyen merdiven bina sakinleri ve çalışanlar için sıkıcı bir durum olup, müşterilerin başka yerlere gitmelerine sebebiyet verebilir.
 • Estetik – Tasarım

 • Asansör veya yürüyen merdiven genellikle kiracıların veya müşterilerin binaya girdiklerinde karşılaştıkları ilk şeydir.
  Çağdaş tasarım ve kaliteli malzemeler binanın imajını geliştirirler. Eğer asansör veya yürüyen merdiveninizin yüzey parçaları yıpranmış veya çizik iseler, yapılacak bir yüzey bakımı bunların kısa sürede yeni gibi görünmelerini sağlayabilir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU