Neler Revizyon Edilir?

Ankara Revizyon Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Herhangi bir modernizasyon çalışmasına başlamadan önce nelerin yapılması gerektiğine yakından bakılmalıdır.

Asansörünüzün, yürüyen merdiveninizin ya da bina kapılarınızın güvenliği, ekolojik ve ekonomik verimliliği, erişilebilirliği, performansı ve estetik görünümü hususlarının tamamı dikkate alınmalıdır. EYS Asansör Revizyon Hizmetimiz tam da bunu yapmaktadır. Planlama ve bütçelemeyi mümkün olduğunca kolay ve basit hale getirerek neyin, ne zaman ve nasıl modernize edileceğine karar vermenize yardımcı olmaktadır.

Asansör Revizyon İhtiyaçlarınızın Değerlendirilmesi

  Değerlendirme

 • Atılacak ilk adım mevcut tesisatın güvenlik, eko-etkinlik, erişilebilirlik, performans ve estetiğinin kapsamlı bir değerlendirmesidir. Eko-etkinlik gün geçtikçe daha önemli bir husus haline gelmiş olup, modern bir EYS Asansör 20 yıl önce imal edilmiş bir asansöre kıyasla yarıdan daha az enerji tüketmektedir. EYS Asansör Bakım Hizmetleri ile nelerin yapılması gerektiğini kesin olarak belirlemenizi mümkün kılmaktadır.
 • Detaylı Rapor

 • Bu değerlendirmenin sonucu bir yönetici raporunu, EYS Asansör Revizyon Hizmetlerinin değerlendirmesinin sonuçlarına ilişkin detaylı bir raporu, bir enerji verimliliği raporunu, bir bütçeleme planını ve ölçülen verilerin ilgili normların şartları ile bir karşılaştırmasını içeren bir tam rapordur.
 • Karar Verme

 • Asansör revizyonu konusunu bina sahipleri ve sakinleri ile müzakere etmenize yardımcı olmak için, kısa bir sunum hazırlamış bulunmaktayız.
  Asansörünüzün enerji verimliğini EYS Asansör Raporlama Sistemi ile analiz etmede size yardımcı olmamız ve asansörünüzün yenilenmesi için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
 • Tavsiye

 • EYS Asansör Revizyon değerlendirmesine dayanarak, ekipmanınızın gerekli standartlara nasıl getirileceği konusunda bir tavsiyede bulunmaktayız.

  Üç çözümümüz bulunmaktadır: Onarım, Revizyon ya da Tam Revizyon.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU