Periyodik Asansör Bakımı

Periyodik Asansör Bakımı Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

EYS Asansör Sistemleri; Asansörlerinizin periyodik bakımlarını yaparak siz değerli müşterilerine hizmette sürekliliği sağlamaktadır.

Bir Asansördeki teknik elemanların yapısının olması gerektiği durumun, korunması, yeniden kazandırılması ve mevcut durumun belirlenip, değerlendirilmesi için gerekli önlemler topluluğuna Asansör Bakımı denilir. Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makina sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olmalıdır. Uygulanacak planlı ve sistematik bir bakım yöntemiyle asansörden beklenen kesintisiz ve güvenilir çalışma süresi uzatılıp, tamire ihtiyaç azaltılabilir. EYS Asansör Sistemleri; sizlere periyodik asansör bakımı konusunda her türlü yardıma hazırdır.

Asansörünüzün markası ne olursa olsun periyodik bakım sözleşmesi yapmadan önce aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz EYS Asansör Sistemlerinin tavsiyesidir.

  • 1 Asansörler binalarınızın işlevsellik, emniyet ve görsellik yönünden hem maddi hem de hayati açıdan en önemli yatırımlarıdır.
  • 2 Koruyucu periyodik bakım arızaların azalması ve uzun ömürlü asansör için tek çözümdür.
  • 3 Periyodik Asansör Bakımı sorumsuzca bakım hizmeti yapan firmalar ya da şahıslara yaptırılan bakımlar size zaman içerisinde yüksek onarım harcamaları olarak geri dönecektir.
  • 4 EYS Asansör Sistemlerinin tek hedefi koruyucu bakım ile asansörünüzün sürekli olarak sorunsuz çalışabilmesini sağlamaktır.
  • 5 Firmamızın bakım hizmetlerini tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz gerçekleştirmektedir.
  • 6 Tam teçhizatlı araçlarımızla arızaya minimum sürede müdahale etmekteyiz.
  • 7 EYS Asansör Sistemleri; montaj, bakım ve onarımlarda kullandığı tüm donanım ve cihazlar CE ya da ISO 9000 gibi kalite belgelerine sahip yüksek kaliteli ürünlerdir.

  • EYS Asansör Sistemleri Ankara’da Periyodik Asansör Bakımı yapmaktadır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU