Periyodik Asansör Tamiri

Periyodik Asansör Tamiri Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Yıllık olarak imzalanacak asansör bakımı anlaşması ile aylık belirli günlerde düzenli olarak belirlenen bakım periyodlarına uygun bir şekilde tesis içerisindeki asansörünüz baştan aşağı geniş kapsamlı bir şekilde incelenmektedir.

Kullanım performansı düşmemesi için ve arıza verip insanları mağdur etmemesi için yapılan bu kontrol önce insan sağlığı için sonra ise asansör parçaları için olması gereken bir bakım periyodudur.

EYS Asansör Bakım Hizmeti ile Sağlanacak 5 Hizmet

  • 1 Asansörünüz aylık periyodik kontrolden geçer ve bu günler kesinlikle değişim göstermemektedir.
  • 2 Asansör bakımı sırasında yetkili personel asansörünüze tam anlamıyla bakım yaparak doğabilecek asansör arızalarına engel olur veya oluşabilecek arızayı önceden saptar ve hemen çözüm yoluna ulaşır
  • 3 EYS Asansör bakım sözleşmesi ile asansörünüzde gözle görülür ve yolculuk sırasında hissedilir bir konfor değişikliğini saptayabilirsiniz.
  • 4 Müşteriye memnuniyetine gösterilen ilgi ve alakaya sahip olabilirsiniz.
  • 5 Asansör ile sıkıntı yaşadığınız her an EYS Asansör 'ü arayabilir 7/24 servis talebinde ücretsiz buluna bilirsiniz.

EYS Asansör, sürekli hareket halinde bulunan teknik servis ekipleri ile arızalara çok hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir.

Arızasız, sorunsuz, güvenilir bir asansör kullanıcısı olmak için profesyonel rutin bakımı yapılan bir sisteme sahip olmak tesislerde bulunan daire sakinlerinin en doğal hakkıdır. Hızlı kaliteli servis hizmetleri ile asansörlerinizin yeni ve yıllarca verimli çalışmasını temin etmek bizim işimizdir.

EYS Asansör ile tesisinizde bulunan asansörlerinizde sizlere sunulan hizmet ayrıcalığını yaşayabilirsiniz

Her marka asansörünüze gerekli tüm bakım ve onarım işlemi güvenli bir şekilde yürütülmektedir. Asansörünüzün verimi ve sağlıklı çalışması için gerekli ayarların onarımların zamanında yapılması gerekli olan müdahalenin yapılması sonucu asansörden en verimli şekilde yararlanmak için düzenli

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU