Revizyon Nasıl Yapılır?

Revizyon Hizmetleri

HİZMET AÇIKLAMASI

Asansörünüzü modernize etmeye karar verdiğinizde, EYS Asansör Sistemleri size çalışmanın başlangıcından tamamlanmasına kadar sorunsuz bir süreç sunmaktadır. EYS Asansör Sistemleri, tüm projeler için işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir proje sorumlusu görevlendirir. Proje sorumlumuz herhangi bir sorunuzu yanıtlayabilecek yetkili kişi olup, projenin zamanında ve bütçe tahmini içinde gerçekleşmesini sağlar. Proje sorumluları ayrıca; ruhsatlar, teşvikler ve yasal düzenlemeler konularında size bilgi sağlayabilirler.

Proje yetkililerinin görevleri planlama ve montajın koordine edilmesinin sağlanmasıdır. Montaj tamamlandığında, EYS Asansör Sistemleri yeni asansörün ilgili standartları karşıladığından emin olmak üzere bir emniyet ve performans kontrolü gerçekleştirir. Gereksinim duymanız halinde, asansörün ömrü boyunca bakım hizmetlerini sağlayabiliriz.

Asansör Revizyon Yapım Aşamaları Kılavuzu

  Başlamadan Önce

 • İşe başlamadan önce tam olarak neyin yapılması gerektiğinden emin olmak sizin için en iyisidir.
  Optimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak üzere bir EYS Asansör Revizyon Değerlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Bu değerlendirmenin yapılması sizi hiçbir biçimde bir yükümlülük altına sokmamaktadır.
 • Başlangıç

 • Atılacak ilk adım ilgili düzenlemeler, bina ruhsatları ve mevcut devlet destekleri hakkında bilgi toplamaktır.
  Pek çok Avrupa ülkesi güvenliğin, erişebilirlik ve enerji tasarrufunun geliştirmesi amacıyla asansör modernizasyonu için devlet destekleri sağlamaktadır. Bu devlet destekleri yerel hükümetler ve Avrupa Birliği tarafından sağlanan destekler ile çoğaltılabilir.
 • Karar Verme

 • Asansör revizyonu konusunu bina sahipleri ve sakinleri ile müzakere etmenize yardımcı olmak için, kısa bir sunum hazırlamış bulunmaktayız.
  Asansörünüzün enerji verimliğini EYS Asansör Raporlama Sistemi ile analiz etmede size yardımcı olmamız ve asansörünüzün yenilenmesi için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.
 • Planlama

 • Modernizasyon paketleri planlamayı hızlandırmakta olup, konut veya ticari amaçlı binalarda yer alan asansörlerdeki güvenlik, performans ve enerji tasarrufu meselelerini ele almak üzere geliştirilmişlerdir.
  Montaj başlamadan önce, EYS Asansör Sistemleri irtibat görevliniz gereksinimleriniz için doğru çözümü aldığınızdan emin olmak için bir şantiye incelemesi gerçekleştirir.
 • Montaj

 • Montaj esnasında, bina sakinlerine verilen rahatsızlığı en aza indirmek ve binaya hiçbir hasar verilmemesini sağlamak için yapabileceğimiz her şeyi yapmaktayız.
  Proje esnasında, bina sakinlerini projenin ilerleyişinden haberdar etmekte ve müşteriye yapılacak nihai devir teslim öncesi son güvenlik ve performans denetimlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, eski asansörünüzün ve yedek parçalarının çevre dostu bir şekilde kaldırılmalarını, bertaraf edilmelerini ya da geri dönüştürülmelerini de sağlamaktayız
 • Bakım

 • Asansörünüzü uzun yıllar boyunca güvenilir ve emniyetli bir biçimde çalışır vaziyette tutmak için EYS Asansör Bakım Hizmetlerini sunmaktayız.
  Bu hizmetler potansiyel sorunları asansörünüzün durmasına sebebiyet vermeden önce belirleyip, gidermek için koruyucu bakıma dayanmaktadırlar.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ

EYS ASANSÖR TWİTTER
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İLETİŞİM FORMU